Už po piatykrát sa naša škola zapojila do súťaže Hovorme o jedle, ktorú vyhlasuje Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora. V predchádzajúcich ročníkoch sme zožali pekné úspechy –  dvakrát strieborný, dvakrát zlatý diplom a víťazstvo v kategórii literárne práce. Dúfame, že aj v tomto roku sa nám ujde nejaké ocenenie, hoci vieme, že obstáť v konkurencii vyše 300 škôl bude veľmi ťažké.

Z desiatich možných tém sme sa zapojili do piatich. Realizovali sme veľké množstvo aktivít. Niektoré prebiehali v jednotlivých triedach, iné boli pripravené pre 1. alebo 2. stupeň. Boli aj také podujatia, ktoré mali celoškolský charakter. K všetkým aktivitám sme vypracovali päť prezentácií a 5 metodických listov. Je za tým veľa práce, ale robíme to radi. Snažíme sa o to, aby v škole nebola nuda a aby sa vždy niečo zaujímavé dialo. Pozitívne ohlasy na naše súťažné aktivity sú pre nás najlepšou odmenou.


Stiahnuť aktivity projektu